امکان بیش از یک سفارش از یک محصول

محصولات به صورت فروش عادی از این پس هر سفارش یک عدد از مقدار کالا را کسر می کنند و تا زمانی که کالا مجود باشد .

۱۳۹۹,۰۳,۰۲
نوشتن مطلب به صورت آزاد

از این پس هر شخص می تواند در پروفایل خودش مطلب را به صورت آزادانه نشر دهد تا دیگر کاربران از این مطالب استفاده کنند .

۱۳۹۹,۰۳,۰۲
تسویه اعتباری

از این پس هر تراکنش به اعتبار کیف پول شما اضافه می شه و شما می توانید در خواست تسویه را در کیف پول خود هر زمانی که نیاز بود بدهید .

۱۳۹۹,۰۳,۰۲
تغییر سوال از فروشنده به چت با فروشنده

از این پس بجای سوال از فروشنده کاربران می تواند به صورت مستقیم با فروشنده با سرعت بیشتر صحبت کنند و از پس می توانند سوال های عمومی یا نظرات را نیز در همان بخش سوال از فروشنده بپرسند تا با دیگر کابران به اشتراک بگذارند .

۱۳۹۹,۰۳,۰۲
حذف تمدید مزایده های

برای بهبود کیفیت مزایده های پلتفرم تک دیل از این پس مزایده های داری پیشنهاد غیر قابل تمدید هستند .

۱۳۹۹,۰۱,۰۸
اضافه شدن بخش اطلاعیه ها

در جهت کابری بیشتر و اطلاع رسانی بهتر برای کاربران تک دیل بخش اطلاعیه ها راه اندازه شد .از این پس کلیه اطلاعیه مهم درباره حساب شما به این بخش ارسال می شود .

۱۳۹۸,۱۰,۳۰
سبد کالا

انتقال آیکون و دسترسی سبد کالابه بخش حساب کاربری

۱۳۹۸,۱۰,۳۰
اتصال با اکانت گوگل

در راستای بهبود عملکرد سایت و آسوده نمودن نحوه ثبت نام در سایت و اپلشکن تک دیل از این پس کاربران می توانند با فشار دادن دکمه ورود با گوگل در بخش ورود و ثبت نام وارد پنل کاربری شوند

۱۳۹۸,۰۷,۱۴
جایگزینی نام مزایده ها به محصولات در حساب کاربری

به دلیل اضافه شدن فروش عادی به تک دیل از این پس بخش مزایده ها به محصولات تغییر نام پیدا کرده .

۱۳۹۷,۱۲,۲۹
اضافه کردن فروش عادی

در جهت فروش بیشتر محصولات کاربران تک دیل این مجموع اقدام به ایجاد فروش عادی نموده که در این روش فروش محصولات به مدت یک ماه به صورت دائم در تک دیل خواهد بود و فروش خارج از روش مزایده می باشد .

۱۳۹۷,۱۲,۲۹
ایجاد بخش پیام ها

در جهت ارتباط بیشتر خریداران و فروشنده ها و اطمینان بیشتر خریدارن بخش سوال از فروشنده را در تک دیل راه اندازی کردیم . از این پس خریدارن قبل خرید کالا می تواند سوالات مورد نظر خود را از فروشنده خودبپرسن و فروشندگان هم پاسخ این سوالات را بدهند .

۱۳۹۷,۱۲,۱۸
پروفایل پس از ثبت نام

کاربران عزیز تک دیل از این پس تمام کابران جدید و حساب های تازه تاسیس تک دیل با حالت عمومی بودن پروفایل ایجاد می شوند و در صورت تمایل با غیر فعال نمودن با استفاده از دکمه عمومی بودن پروفایل می توانید پروفایل خود را از حالت عمومی خارج نمایید .

۱۳۹۷,۱۲,۱۳
پروفایل شخصی (پروفایل من)

برای بازاریابی بهتر و بقرار ارتباط بیشتر ما بین کاربران تک دیل اقدام به راه اندازی بخش پروفایل من نموده که در این بخش کاربران می توانند با عمومی کردن پروفایل خود مزایده های فعال خود را به مانند یک فروشگاه خصوصی به نماش گذارد . و خریداران با دنبال کردن فروشندگان محبوب خود از آخرین مزایده آن باخبر باشند

۱۳۹۷,۰۹,۰۶
ایجاد گارنتی تک دیل

در جهت آسودگی خاطره کاربران تک دیل در مبادلات کالا اقدام به راه اندازی گارانتی تک دیل که فقط شامل پرداخت آنلاین می باشد نمودیدم این گارانتی وجه را از خریدار دریافت و پس از تایید دریافت کالا توسط ایشان وجه به فروشنده پرداخت خواهد شد وتا زمان تحویل و تایید خریدار تک دیل امانت دار وجه مزابده می باشد .در این روش فروشندگان هم با اطمینان بیشتری کالا را ارسال می نمایند .

۱۳۹۷,۰۸,۲۶
ایجاد و راه اندازی بلاگ تک دیل

در راستای هماهنگ سازی و ارتقاء رابطی کاربری مجموع تک دیل اقدام به راه اندازی بلاگ خود نمود . که در این بلاگ به معرفی کسب و کار های موفق دنیا و همچنین روش های مختلف کسب و کار با فناوری های جدید دنیا ارائه خواهد شد .

۱۳۹۷,۰۷,۰۴
اضافه نمودن مزایده پلاس

مزایده پلاس امکان فروش فوری به همراه مزایده می باشد که در آن فروشنده می تواند قیمت فروش فوری را اعلام کند و خریدار خارج از مزایده و زودتر از زمان مزایده به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهد . با ایجاد مزایده پلاس سعی به تسریع بخشیدن در خرید و فروش شما را داریم .

۱۳۹۷,۰۳,۱۵
قرار دادن آخرین تغییرات

با ایجاد صفحه آخرین تغییرات در بخش پشتیبانی شما از هر تغییر در ساختار یا بروز رسانی در وب سایت تک دیل به وجود می آید آگاه خواهید شد تا بهتر با ما همگام باشید .

۱۳۹۷,۰۳,۰۶
بخش همکاری با ما

در این بخش افرادی که آمادگی همکاری در تک دیل را دارند می توانند با پر کردن فرم و ارسال آن به تک دیل در صورت همخوانی با نیازهای تک دیل افراد واجد شرایط می توانند در بخش مختلف در تک دیل مشغول به فعالت شوند . ما به استعداد های شما باور داریم .

۱۳۹۷,۰۳,۰۶
ایجاد بخش پشنهاد به ما

با آغاز کار این بخش از این پس کاربران تک دیل با ارسال مستقیم و پاسخ از طرف تک دیل می توانند نظرات و پیشنهاد یا انتقاد خودشان را با سایر کاربران به اشتراک بگزارند و پاسخ آن را دریافت کنند تا به بهبود سطح کیفی تک دیل کمک کرده باشند .

۱۳۹۷,۰۳,۰۶
به روز رسانی ارتباط با پشتیبانی

ایجاد سیستم جدید گفتگوی هم زمان جهت برقرار ارتباط بهتر و سریعتر با پشتیبانی تک دیل تا کاربران در پیگیری و رفع هرگونه مشکلی با سامانه از ارتباط مستقیم با پشتیبانی تک دیل بهرمند باشند . از این پس پشتیبانی تک دیل سریعتر از گذشته پاسخگوی شما خواهد بود

۱۳۹۷,۰۳,۰۶

ورود و ثبت نام

مثال: ** ** *** ۰۹۱۲
دریافت کد تایید
ورود با کلمه عبور

ورود و ثبت نام

info@takdeal.com, مثال: ** ** *** ۰۹۱۲
حداقل 6 کارکتر
ورود
ورود با رمز یک بار مصرف
  • اپلکشن ios تک دیل
  • اپلکشن اندروید تک دیل
  • اپلکشن ای او اس تک دیل
شماره مدیریت : 26292274 - 021
همیار ما
شمعدون
ارتباط با اینترنت قطع شده