پروفایل شخصی (پروفایل من)

برای بازاریابی بهتر و بقرار ارتباط بیشتر ما بین کاربران تک دیل اقدام به راه اندازی بخش پروفایل من نموده که در این بخش کاربران می توانند با عمومی کردن پروفایل خود مزایده های فعال خود را به مانند یک فروشگاه خصوصی به نماش گذارد . و خریداران با دنبال کردن فروشندگان محبوب خود از آخرین مزایده آن باخبر باشند

۱۳۹۷,۰۹,۰۶
ایجاد گارنتی تک دیل

در جهت آسودگی خاطره کاربران تک دیل در مبادلات کالا اقدام به راه اندازی گارانتی تک دیل که فقط شامل پرداخت آنلاین می باشد نمودیدم این گارانتی وجه را از خریدار دریافت و پس از تایید دریافت کالا توسط ایشان وجه به فروشنده پرداخت خواهد شد وتا زمان تحویل و تایید خریدار تک دیل امانت دار وجه مزابده می باشد .در این روش فروشندگان هم با اطمینان بیشتری کالا را ارسال می نمایند .

۱۳۹۷,۰۸,۲۶
ایجاد و راه اندازی بلاگ تک دیل

در راستای هماهنگ سازی و ارتقاء رابطی کاربری مجموع تک دیل اقدام به راه اندازی بلاگ خود نمود . که در این بلاگ به معرفی کسب و کار های موفق دنیا و همچنین روش های مختلف کسب و کار با فناوری های جدید دنیا ارائه خواهد شد .

۱۳۹۷,۰۷,۰۴
اضافه نمودن مزایده پلاس

مزایده پلاس امکان فروش فوری به همراه مزایده می باشد که در آن فروشنده می تواند قیمت فروش فوری را اعلام کند و خریدار خارج از مزایده و زودتر از زمان مزایده به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهد . با ایجاد مزایده پلاس سعی به تسریع بخشیدن در خرید و فروش شما را داریم .

۱۳۹۷,۰۳,۱۵
قرار دادن آخرین تغییرات

با ایجاد صفحه آخرین تغییرات در بخش پشتیبانی شما از هر تغییر در ساختار یا بروز رسانی در وب سایت تک دیل به وجود می آید آگاه خواهید شد تا بهتر با ما همگام باشید .

۱۳۹۷,۰۳,۰۶
بخش همکاری با ما

در این بخش افرادی که آمادگی همکاری در تک دیل را دارند می توانند با پر کردن فرم و ارسال آن به تک دیل در صورت همخوانی با نیازهای تک دیل افراد واجد شرایط می توانند در بخش مختلف در تک دیل مشغول به فعالت شوند . ما به استعداد های شما باور داریم .

۱۳۹۷,۰۳,۰۶
ایجاد بخش پشنهاد به ما

با آغاز کار این بخش از این پس کاربران تک دیل با ارسال مستقیم و پاسخ از طرف تک دیل می توانند نظرات و پیشنهاد یا انتقاد خودشان را با سایر کاربران به اشتراک بگزارند و پاسخ آن را دریافت کنند تا به بهبود سطح کیفی تک دیل کمک کرده باشند .

۱۳۹۷,۰۳,۰۶
به روز رسانی ارتباط با پشتیبانی

ایجاد سیستم جدید گفتگوی هم زمان جهت برقرار ارتباط بهتر و سریعتر با پشتیبانی تک دیل تا کاربران در پیگیری و رفع هرگونه مشکلی با سامانه از ارتباط مستقیم با پشتیبانی تک دیل بهرمند باشند . از این پس پشتیبانی تک دیل سریعتر از گذشته پاسخگوی شما خواهد بود

۱۳۹۷,۰۳,۰۶
  • اپلکشن ios تک دیل
  • اپلکشن اندروید تک دیل