تک دیل خانه لوازم شخصی لوازم شخصی
کیفلباسسایر لوازمپزشکی و سلامتآرایشی و بهداشتیکفش
لوازم وسایل نقلیه لوازم وسایل نقلیه
لوازم یدکی اتومبیللوازم یدکی موتورسیکلتقایق و لوازم جانبی
مواد غذایی مواد غذایی لوازم تحریر لوازم تحریر
نوشتاریکتاب
اجناس کلکسیونی اجناس کلکسیونی لوازم خانگی لوازم خانگی
لوازم دکورخانهساختمان و حیاط
لوازم اداری و تجاری لوازم اداری و تجاری
هتلیمبلمان اداری
لوازم مسافرتی لوازم مسافرتی
کیف و ساکتجهیزات سفری
لوازم کودک لوازم کودک
کیف و کفش
لوازم الکترونیکی لوازم الکترونیکی
صوتی و تصویریسایر لوازم الکتریکی
ماشین آلات صنعتی ماشین آلات صنعتی
ابزار
ورزشی و تفریحی ورزشی و تفریحی
تجهیزات ورزشی
جواهرات و زیورآلات جواهرات و زیورآلات
سایر موارد
موبایل و تبلت موبایل و تبلت
لوازم جانبی
شروع فروش

درباره تک دیل

تک ديل اولین بازار آنلاین اجتماعی (Social Marketplaces) بومى سازى شده ايرانى مى باشد که تنها یک بازار آنلاین نیست، بلکه یک بستر تجارت الکترونیکی با ویژگی های رسانه های اجتماعی می باشد. هر فرد (کاربر) با ثبت نام در تک دیل هم زمان می توانید فروشنده و همچنین یک خریدار باشد. در واقع تک دیل به عنوان یک بازار آنلاین اجتماعی ترکیبی از شبکه اجتماعی و بازار آنلاین می باشد تا تمامی افراد در محيط تخصصى و امن محصولات (نو یا دست دوم) مورد نیاز خود را خرید و فروش نمایند و همچنین روابط بین مشتریان و فروشندگان را گسترش داده تا کاربران همچون یک شبکه اجتماعی با یکدیگر در ارتباط باشند تا فروشندگان (هنرمندان، تولیدکنندگان و...) بتوانند با معرفی فروشگاه خود هرچه بهتر محصولات شان را به فروش برسانند.

بخش "فروشگاه من" در تک دیل در واقع همان پروفایل شخصی هر فرد است که همچون یک فروشگاه شخصی آنلاین می باشد و با عمومی کردن بخش "فروشگاه من"، اطلاعات فروشگاه شما که شامل فروشگاه (نام کاریری)، عکس درباه ( رزمه فروشگاه)و تمامی محصولات را که در تک دیل برای فروش عرضه می کنید، برای سایرین قابل مشاهده می شود. البته حریم شخصی شما همچنان محفوظ باقی خواهد ماند و سایر اطلاعات شخصی شما (از جمله کد ملی، شماره تماس و آدرس ...) که در فرم حساب کاری وجود دارند همچنان غیر قابل مشاهده باقی خواهند ماند.

با راه اندازی فروشگاه خود در تک ديل می توانید بدون نياز به ساخت سایت یا مکانى فيزيکى به صورت آنلاین فروشگاه خود را داشته باشید و به خرید و فروش آنلاین بپردازید. در ضمن می توانید از این طریق کسب و کار و محصولات خود را به سایرین معرفی کنید و به برند سازی و همچنین به گسترش آن بپردازید.

در تک دیل کاربران با "دنبال کردن" فروشگاه های یکدیگر با هم در ارتباط می باشند تا با " دنبال کردن" فروشگاه های محبوب خود از آخرین محصولاتی که برای فروش عرضه کرده اند باخبر شوند و بعد از هر معامله با امتیاز دادن فروشگاه های برتر مشخص میشوند تا به عنوان فروشگاه های منتخب به دیگر معرفی شوند. در واقع فروشگاه همچون سرقفلی آنلاین عمل می کند تا فروشنگان بتوانند به بازاریابی بهتری برای محصولات خود جهت فروش بپردازند و مشتریان همیشگی برای خود خواهید داشته باشند.

خودِ فروشندگان شرایط فروش را از جمله روش ارسال و ضمانت را مشخص می نمايند و همچنین روش های مختلفی برای خرید و فروش در تک دیل وجود دارد از جمله مزایده، مزایده پلاس (مزایده به همراه قیمت فروش فوری) و فروش عادی (روش فروش ساده مرسوم) . بعد از هر خرید و پرداخت وجه اطلاعات خریدار شامل شماره تماس و آدرس جهت ارسال به فروشنده داده می شود و همچنین برای پی گیری خرید شماره فروشنده برای خریدار ارسال خواهد شد.

  • اپلکشن ios تک دیل
  • اپلکشن اندروید تک دیل
  • اپلکشن اندروید تک دیل
  • اپلکشن ای او اس تک دیل
شماره تماس : 28421321 - 021
اتصال شما به اینترنت قطع شده