درباره تک دیل

تک ديل سامانه خريد و فروش بومى سازى شده ايرانى مى باشد، که تنها یک بازار آنلاین يا فروشگاه اینترنتی نمى باشد، بلکه در عين حال شبکه اى اجتماعى تخصصى در زمينه خريد و فروش است . تک ديل خود به طور مستقیم در جریان این معاملات چیزی را عرضه و یا خریداری نمی کند، بلکه فضایی را ايجاده نموده تا هر شخصى با ثبت نام در تک ديل به سادگى با راه اندازى پروفايل خود به خريد و فروش در سراسر ايران بپردازند و فروشگاه شخصى خود را داشته باشند تا خريداران و فروشندگان با یکدیگر ارتباط بهتر و جامعه ترى داشته باشند. هدف تک ديل رونق بخشيدن به خريد و فروش در ايران مى باشد تا افراد از سراسر ايران در محيط تخصصى به صورت مستقيم و بدون واسطه، اجناس مورد نظر خود را معامله کنند.

کاربران تک ديل (خريداران و فروشندگان) بدون نياز به مکانى فيزيکى مى توانند فروشگاه خود (پروفايل من) را داشته باشند و به روش فروش عادى يا مزايده که به عنوان محبوب ترين روش براى فروش در سراسر جهان شناخته شده، به خريد و فروش بپردازند. تک ديل به فروشندگان اين امکان را می دهد که به مخاطبین بيشتر و مشتریان جدیدى دسترسی پيدا نمايند، در ضمن خريداران می تواند در تک ديل به مبلغ مناسب ترى از طریق خرید مستقیم (بى واسطه) اجناس مورد نیاز خود را خريدارى کنند. در تک ديل خودِ فروشندگان شرایط فروش را از جمله روش ارسال، طريق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص می نمايند.

هدف ما کمک به درآمدزايى بيشتر براى تمامى افراد جامعه است، که کاربران تک ديل به راحتى و با اطمينان مى توانند طيف وسيعى از املاک، محصولات و اجناس نو يا کارکرد (دست دوم) را به صورت آنلاين در سراسر ايران خريد و فروش نمايند تا با اين روند هم به محيط زيست خود کمک نماييم و هم اجناس که شايد ما به آن نياز نداريم را در اختيار اشخاص ديگرى که خواستار آن هستند قرار دهيم. تک ديل با حمايت از توليد کنندگان و هنرمندان در نظر دارد باعث شود توليد کنندگان و هنرمندان بتوانند به معرفى و فروش محصولات و آثار خود بپردازند تا مردم با کسب و کار و همچنين آثار هنرمندان ايرانى بيشتر آشنا شوند.

نماد اعتماد


درباره تک دیل
شماره تماس : 28421321 - 021
اتصال شما به اینترنت قطع شده