درباره تک دیل

تک ديل اولين سامانه خريد و فروش بومى سازى شده ايرانى مى باشد. تک ديل یک بازار آنلاین (فروشگاه اینترنتی) است، که کاربران می توانند در آن به خرید و فروش در سرار نقاط ایران بپردازند و به همگان این فرصت را میدهد در عین حال که فروشنده هستند خریدار نیز باشند.

تک ديل فضایی را جهت خريد و فروش به صورت مزايده آنلاین فراهم نموده است ، كه در آن مى توانيد طیف وسیعی از اجناس از جمله عتیقه جات، كلكسيونى، جواهرات، آثار هنرى، اتومبیل، املاک و غيره اعم از نو یا کارکرده (دست دوم) خود را عرضه نماييد. تک ديل خود به طور مستقیم در جریان این معاملات چیزی را عرضه و یا خریداری نمی کند، بلکه برای بسیاری از فروشندگان این فضا را فراهم می کند، که طی مدت زمانی مشخص کالای خود را به مزایده بگذارند.

اگر قصد دارید اجناس و املاک خود را به بهترین قیمت و پیشنهاد به فروش برسانید، قطعاً مزایده بهترین روش مى باشد و همچنين روشى بسیار جالب جهت جذب مشترى و بازاریابى مى باشد، که ایجاد انگیزه براى رقابت جهت خريد مى نمایید. در ضمن مزايده بهترين روش جهت خريد و فروش بى واسطه (مستقيم) در جهان شناخته شده است. تک ديل به فروشندگان اين امکان را می دهد، كه به مخاطبین بيشتر و مشتریان جدید دسترسی پيدا نمايند. در تک ديل خودِ فروشندگان شرایط مزايده را از جمله روش ارسال، طريق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص می نمايند.

خريداران می تواند در تک ديل به مبلغ مناسب ترى از طریق خرید مستقیم (بى واسطه) اجناس مورد نیاز خود را خريدار نمایید و همچنين شركت در مزايده هاى تک ديل خود هيجان انگيز مى باشد. ثبت نام ، شركت در مزايده هاى تک ديل و ارائه پيشنهاد جهت خريد به صورت رايگان مى باشد و فقط در پايان مزايده در صورت برنده شدن بايد مبلغ مزايده را جهت خريد پرداخت نماييد.

روش برگذارى مزايده ها در تک ديل به این صورت می باشد ، که مزايده ها در مدت زمان معينى كه به بوسيله فروشنده مشخص شده است برگزار مى شوند و فروشنده با قیمت پایین (حداقل مبلغ) شروع به برگذارى ميكند. خريدارن بايد براى شركت در مزايده مبلغ بالاترى از مبلغ كنونى پيشنهاد دهند، مزایده ها با قیمت صعودی شروع می شوند و داوطلبان با یکدیگر براى خرید رقابت مى کنند و هر پیشنهاد بعدی باید بالاتر از قبل باشد، كه در پايان مدت زمان مزايده اجناس يا املاک به بالاترين پيشنهاد فروخته ميشود.

مزایده پلاس در سايت تک ديل روش ديگرى از مزايده مى باشد، كه در اين نوع مزايده به همراه مزایده عادی امکان فروش فوری فراهم گرديده. که در اين روش مزایده فروشنده می تواند قیمت فروش مدنظر خود را اعلام نمايد و خریدار خارج از مزایده و زودتر از زمان پايان مزایده با كليک بر دكمه فورى به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهد. با ایجاد مزایده پلاس سعی بر تسریع بخشیدن در خرید و فروش شما را داریم.


درباره تک دیل