× کسب و کارتکنولوژی و فناوریمد و زیباییگردشگری
۱۳۹۷,۰۶,۲۶

شرکت رالف لورن  (Ralph Lauren Corporation) یک شرکت هولدینگ  امریکایى میباشد، که درسال ١٩٦٧میلادى توسط طراح مشهور رالف لورن (Ralph Lauren) تاسیس شده است.

 دفتر اصلى این شرکت در شهر نیویورک (ایلات متحده امریکا) واقع میباشد. این شرکت در چهار عرصه فعالیت میکند که شامل پوشاک ، وسایل خانگى، عطر و اکسسورى است.

این شرکت دارى شعبه هاى در سایر جهان است و شعبه اصلىش واقع در خیابان مدیسن (Madison Avenue) نیویورک (ایلات متحده امریکا) مى باشد. 

 

برندهاى زیر مجموعه این شرکت عبارت هستند از:   

  پولو رالف لورن (Polo Ralph Lauren)

رالف لورن کِلکشن (Ralph Lauren Collection)

لورن رالف لورن (Lauren Ralph Lauren) 

دَبل   ل . ر (Double RL)

رالف لورن بچه گانه Ralph (Lauren Childrenswear)

 دِنم & سوپلاى رالف لورن (Denim & Supply Ralph Lauren)

کلاب موناکو (Club Monaco) 

 

چگونه برند رالف لورن تاسیس شد:

رالف لورن به مدت ٢٨ سال برای تولید کننده کراوات بیو برومل (Beau Brummell)  کار میکرد. او رئیس این شرکت را متقاعد کرد ، تا اجازه دهد خط تولید خود را راه اندازى کند. 

در سال ١٩٦٧ میلادى ، شرکت رالف لورن  به منظور طراحى و تولید کروات مردانه شروع  تاسیس شد.

 همچنین در سال ١٩٦٨ میلادى ، اولین خط تولید و  کامل پوشاک مردانگی خود را به نام برند "پولو" (به معنى بازى چوگان) نامگذاری کرد.

فروشگاه بلومینگدیلز (Bloomingdale's) در منهتن نیویورک ( ایالات متحد امریکا) تا ١٩٦٩ میلادى تنها پوشاک مردانه این برند را به فروش میرساند.

در سال ١٩٧١میلادى ، شرکت رالف لورن یک خط تولید از پیراهن های زنانه را راه ارائه کرد و یک سال بعد از آن اولین مجموعه کامل پوشاک زنانه  تاسیس نمود.