فروشگاه اینترنتی رایگان

فروشگاه اینترنتی شما در تک دیل تنها یک فروشگاه معمولی اینترنتی نیست، بلکه یک فروشگاه هوشمند با ویژگی سنجش میزان علاقه خریدارن شما به محصولاتان می باشد که در ضمن به عنوان یک شبکه اجتماعی به شما این امکان را می دهید بیشتر با خریدار های خود در ارتباط باشید .

در واقع هر پروفایل در تک دیل یک فروشگاه اینترنتی هوشمند می یاشد که شامل ویژگی های خاص برای فروش بهتر از جمله برسی دقیق علایق خریداران شما را شامل می شود.

تامین کالا برای فروشگاه تک دیل

هزینه تبلیغاتتان با ما است

با بهره گیری از سیستم همکاری در فروش تک دیل فروش محصولات شما به سرعت زیادی افزایش پیدا خواهد کرد، این روش از طریق سوپر دیل (تخفیف دادن) برای شما فراهم شده. در واقع در این روش با تخفیف از طرف شما، سپس اعلام گسترده این تبلیغات برای فروش و بازاریابی توسط همکارن فروش تک دیل در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی انجام می شود.

که با یک پلتفرم هوشمند در کنار فروش و فروشگاه برند شما معروف می شود.

شبکه اجتماعی و بازار آنلاین تک دیل

مدیریت فروش و دریافت وجه آنلاین

شما به راحتی در تک دیل به صورت آنلاین فروش خواهید داشت که دریافت وجه به صورت آنلاین می باشد که پس از ارسال کالا از سمت شما و دریافت مشتری، سپس پول برای شما آزاده شده و قابل برداشت از بخش کیف پول شما خواهد بود. کمسیون سایت برای فروش (تعرفه برای فروش) 5 درصد بابت هر فروش تا سقف 50 هزار تومان است که این مورد وجه تمایز تک دیل را با سایر پلتفرم های مشابه را نشان می دهد

وجه کالا شما در کیف پول شما به صورت امن قابل دسترس شمااست.

همین حالا شروع کنید و درآمدتان را افزایش دهید


ورود و ثبت نام

مثال: ** ** *** ۰۹۱۲
دریافت کد تایید
ورود با کلمه عبور

ورود و ثبت نام

info@takdeal.com, مثال: ** ** *** ۰۹۱۲
حداقل 6 کارکتر
ورود
ورود با رمز یک بار مصرف
  • اپلکشن ios تک دیل
  • اپلکشن ای او اس تک دیل
مرکز پاسخگویی : 91035495 - 021
ارتباط با اینترنت قطع شده