کسب و کارتکنولوژی و فناوریمد و زیباییگردشگریهنر و آثار هنرىساعت و جواهرات مزایده ها و حراجى هااقتصادالکتریکی حساب کاربری تک دیلحساب کاربری
۱۴۰۰,۱۲,۱۷
2221

آشنایی با پارت الکتریک؛ دارنده‌ی کامل‌ترین طیف محصولات الکتریکی در سایت تک دیل به تحلیل آن می پردازیم.

اگر می‌خواهید متوجه وابستگی انسان امروز به وسایل الکتریکی شوید، یک لحظه خود را تصور کنید که سر کلاس آنلاین شارژ لپ تاپتان تمام شده و به دنبال پریز هستید. 
بازار محصولات الکتریکی دارای تولید‌کنندگان داخلی و خارجی فراوانی است که با توجه به تقاضای بازار و سلیقه‌ی افراد محصولات متنوعی را روانه‌ی بازار می‌کنند و از نظر مواد اولیه مورد استفاده، ایمنی، استحکام، کیفیت، قیمت، طراحی و ظاهر در رقابت با یکدیگر هستند. 
شاید برایتان پیش آمده که که هنگام جستجو برای خرید کلید و پریز زیبا و مناسب، با برند پارت الکتریک مواجه شده باشید. اما پارت الکتریک تنها به تولید کلید و پریز نمی‌پردازد و سبد محصولات الکتریکی آن بسیار گسترده است. البته تنوع محصولات باعث نشده تا پارت الکتریک از نظر مدل و طرح عقب بماند و هر محصول را در مدل‌ها و طرح‌های متنوعی تولید می‌کند. 
محصولات الکتریکی نیز مانند سایر محصولات تولید‌کنندگان خارجی زیادی دارد که در کنار کیفیت خوب، قیمت بالایی هم دارند اما برند پارت الکتریک در کنار استفاده از مواد مرغوب برای تولید دارای قیمت مناسب‌تری است و موفقیت این برند در صادرات کالا‌هایش نشان دهنده‌ی کیفیت محصولات این شرکت می‌باشد. ما در این مقاله قصد معرفی پارت الکتریک را به شما را داریم .

 

  

پارت الکتریک

معرفی برند پارت الکتریک

 

  


شرکت پارت الکتریک در سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را شروع کرد و سپس با تکیه بر تجربه‌ی مهندسین و پرسنل خود و با حدود ربع قرن یا حدود ۳۶ سال سابقه‌ی درخشان به عنوان یک برند قابل اعتماد و اتکا در زمینه‌ی تولید قطعات الکتریکی شناخته شده است. 
برند پارت الکتریک با تلاش مداوم پرسنل و مهندسین خود در زنجیره‌ی تأمینی‌اش متشکل از ده‌ها کارگاه و کارخانه در زمینی به وسعت ۱۰۰۰۰ متر به همراه شبکه فروش مویرگی در خاورمیانه، توانسته است در این سال‌ها پیشرفت چشم‌گیری داشته باشد و میلیون‌ها کالای خود را توسط بیشتر از ۳۰۰۰ توزیع‌کننده‌ی کوچک و بزرگ به صورت سالیانه در داخل و خارج کشور به فروش می‌رساند. 
 


موفقیت‌های پارت الکتریک

معرفی برند پارت الکتریک

 

 


برند پارت الکتریک لوح طلایی بهترین واحد کیفی در سال‌های ۹۱ و ۹۲ و به عنوان برترین تولید‌کننده در ایران تندیس طلایی واحد نمونه کیفی در سال ۹۸ را دریافت نمود. 

موقعیت ملی
در طول ربع قرن شرکت پارت الکتریک با تأکید بر دوام و کیفیت محصولات به عنوان یک برند ملی شناخته شده و وظیفه‌ی تنظیم بازار و مقاومت در برابر حضور رقبای خارجی در بازار ملی را نیز بر عهده داشته است. 

معرفی برند پارت الکتریک

 

 

موقعیت جهانی
این برند با صادر کردن انواع محصولات خود به کشور‌های خاورمیانه از مطرح‌ترین شرکت‌های خاورمیانه در زمینه‌ی تولید محصولات الکتریکی است و امروز کالا‌های آن در سراسر کشور ایران و خاورمیانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

مشتریان