کسب و کارتکنولوژی و فناوریمد و زیباییگردشگریهنر و آثار هنرىساعت و جواهرات مزایده ها و حراجى هااقتصادالکتریکی حساب کاربری تک دیلحساب کاربری
۱۳۹۷,۰۹,۰۲
1904

وریف‌لیم (Oriflame Cosmetics AG) یک 

شرکت لوازم آرایشى سوئدی مى باشد، که در سال ١٩٦٧ میلادى توسط براداران رابرت و یوناس آف یوکنیک  و دوستشان از دفترى کوچک با دو اتاق از مرکز  شهر استکهلم تاسیس شد. آن ها قصد داشتند محصولاتى با کیفیت بالا با الهام گرفتن از ماهیت سوئدى را به بازار ارائه دهند.

این شرکت از اولین برندهاى در جهان مى باشد ، که از عصاره هاى طبیعى در تولید محصولات و لوازم آرایش خود استفاده نمود و طبق اداعاى شرکت اوریف‌لیم امروزه تمامى محصولات این شرکت به صورت صد در صد طبیعى (اورگانیک) مى باشد و به از نظر کیفیت تحت نظارت بالایى قرار مى گیرند تا تاثیر و کاریایى بهترى داشته باشند.

 محصولات زیبایى این کمپانی ارگانیک(طبیعى) بوده و به صورت فروش مستقیم (آنلاین) و بازاریابى شبکه اى به فروش می‌رسد. این شرکت در بیش از ٦٠ کشور جهان ، با حدود ٣ میلیون مشاور و درآمد بیش از  یک در سال و همچنین پنج کارخانه در پنج کشور را دارد.

آوپتیمالز (Optimals) یکی از بزرگترین برندهاى زیر مجموعه اوریف لیم در نگهدارى از پوست مى باشد، که در سال ٢٠١٣ میلادى براى جلب مشرى به بازار جهانى عرضه شد.

نوشتن مطلب